Drodzy Rodzice.

Informujemy, że od dnia 01.03.2024 r. ulega zmianie dzienna stawka żywieniowa.

Informacja w zakładce "Aktualności"

Szanowni Państwo.

Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2024/2025 zaczyna się 1 marca 2024 r. o godz. 8.00

Rodzice dzieci kontynuujących wychowanie przedszkolne w naszej placówce składają stosowną deklarację w terminie 22- 29.02.2024 r.

Wszystkich bardzo prosimy o śledzenie zakładki: "Rekrutacja 2024/2025".

****************************************************************************************

UWAGA !!!

Rada Rodziców Przedszkola Miejskiego Nr 15 w Lubinie

podjęła decyzję o wyborze ubezpieczenia NNW dla dzieci na rok szkolny 2023/2024.
Jest to Towarzystwo Ubezpieczeniowe PZU.
Aby skorzystać z ubezpieczenia należy wejść w link:

WAŻNE!

• należy kliknąć w link i samodzielniie wybrać wariant ubezpieczenia dla własnego dziecka,
  • dziecko jest ubezpieczone od kolejnego dnia po wykupieniu polisy lub daty samodzielnie wybranej przez rodzica na 1 rok.

Dzisiaj na tablicy

Jesteśmy partnerami Fundacji Studenckiej Młodzi Młodym.

Zachęcamy do przekazania 1,5% na nasze przedszkole.

Drodzy Rodzice.

Informujemy, że w naszej placówce nie będzie przerwy wakacyjnej.

Pracujemy w lipcu i sierpniu 2024 r.

INFORMACJE OGÓLNE dla wszystkich grup:

Przedszkole jest czynne od 6:00 do 16:00

Przyprowadzanie i odbieranie dzieci:

• ul. Orla 75- przyprowadzamy do godziny 8:00, odbieramy od godziny 14:10
  • ul. Sowia 7- przyprowadzamy do godziny 8:00, odbieramy od godziny 14:00

* Dzieci powinny być odbierane wyłącznie przez rodziców/opiekunów prawnych lub osoby upoważnione (druk upoważnienia można pobrać od wychowawcy grupy lub z naszej strony internetowej).

* Przy odbirze dziecka z placówki prosimy o posiadanie przy sobie dowodu osobistego a upoważnione osoby nieletnie np. legitymacji.

* Jeśli dziecko ma dietę należy przynieść do przedszkola aktualne zaświadczenie od lekarza specjalisty potwierdzające uczulenie na dane produkty.

* Zabrania się zaopatrywania dzieci we własne napoje i przekąski.

* Prosimy o telefoniczne zgłaszanie wszelkich dłuższych nieobecności dziecka (tj. powyżej tygodnia).